PULĒŠANA

Auto virsbūves pulēšana

Vai Tev ir apnicis redzēt uz sava auto hologrammas un skrāpējumus? Vai varbūt jaunais krāsojums neizskatās tik eleganti un svaigi kā vēlētos? Auto virsbūves pulēšana ir process, kura laikā ar dažāda raupjuma abrazīvajām pastām tiek panākts, ka auto virsbūve tiek atbrīvota no defektiem, hologrammām, skrāpējumiem un ūdens nogulsnēm.


Sākot no EUR 170


Lukturu pulēšana

Auto lukturi laika gaitā zaudē savu dzidrumu, kā rezultātā var tikt traucēta gaismas caurlaidība, kas, savukārt, ietekmē satiksmes drošību. Mēs piedāvājam ātri un kvalitatīvi novērst auto lukturu nolietojuma pazīmes, kas varētu būt īpaši svarīgi, sagatavojot automašīnu tehniskajai apskatei. Auto lukturu izskats būtiski uzlabo auto koptēlu ar minimāliem ieguldījumiem.


Jebkura tipa transportlīdzeklim EUR 40

 

Lokālu švīku pulēšana

Vai kāds veikala autostāvvietā nobrauca gar Tavu auto ar iepirkumu ratiņiem un noskrāpēja Tava auto durvis? Varbūt, neveiksmīgi parkojoties, noskrāpēji sava auto sānu? Mūsdienīgas švīku likvidēšanas metodes ļauj novērst šāda tipa bojājumus virsbūvē. Protams, ka ir skrāpējumi, kuriem pulēšana vairs nelīdzēs un būs jāķeras pie virsbūves krāsošanas. Mūsu speciālisti atbildīgi un godīgi informēs par sagaidāmo švīku likvidācijas procesa rezultātu tieši Tava auto konkrētajā gadījumā un varēsi izlemt, vai rezultāts ir Tev pieņemams.


Sākot no EUR 15


Spodrināšana

Vai vēlies uzlabot sava auto vizuālo stāvokli? Spodrināšanas procesā tiek izpulētas hologrammas un viegli skrāpējumi, kā rezultātā auto virsbūvei tiek piešķirts atjaunojošs spīdums. Ja vēlies atbrīvoties arī no dziļākiem skrāpējumiem auto virsbūvē, tad iesakām izvēlēties auto virsbūves pulēšanu.


Sākot no EUR 70