PAR UZŅĒMUMU

PKT Auto ir dibināts 2020. gadā. Uzņēmuma darbību nodrošina profesionāli spēcīga komanda, kuras mērķis ir padarīt auto kopšanas pakalpojumu Latvijā pieejamāku, sniedzot augstāko kvalitāti.

PKT Auto komandas darbības aizsākumi meklējami 2016. gadā, kad tika izveidots virsbūves pulēšanas un salona ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumu piedāvājums Jēkabpilī. Vairāku gadu laikā uzkrāto pieredzi un zināšanas esam gatavi realizēt mūsu jaunajās telpās Rīgā, Ģertrūdes ielā 96.

Mūsu uzņēmuma darbības modelis ļauj nodrošināt efektīvu apkalpošanu gan privātpersonām, gan juridiskām personām. Esam atvērti sadarbībai ar izplatītājiem un uzņēmumiem ar autoparku, kam nepieciešama uzturēšana.

MĒS GARANTĒJAM KVALITĀTI

Mūsu komanda nodrošina augstāko pakalpojuma kvalitāti. Sniedzam kvalitatīvu un godīgu servisu, kas pielāgots Jūsu vajadzībām. Pielietojam tirgū pārbaudītas metodes kā arī sekojam līdzi jauninājumiem un nodrošinām darbiniekiem atbilstošu kvalifikāciju darbā ar inovatīviem risinājumiem.

MĒS STRĀDĀJAM ATBILDĪGI

Mēs rūpējamies par Jūsu auto kā par savējo. Tāpēc vienmēr varat būt droši, ka Jūsu auto tiks nodrošināts ne tikai labākais serviss, bet arī uzraudzība.

MŪSU PRIORITĀTE IR KLIENTS

Mēs noskaidrojam klienta vēlmes un komunicējam ar klientu, lai veidotos labāk izpratne par sagaidāmo rezultātu. Mēs vēlamies sniegt klientam labāko pieredzi piemeklējot labāko risinājumu, pat ja tas nav piedāvājumā. Mēs sniedzam konsultācijas klientam, lai, nepieciešamības gadījumā, tas var pieņemt uz faktiem balstītus lēmumus.


VĒLATIES SADARBOTIES?