PĀRKLĀJUMI

Keramiskais pārklājums virsbūvei

Nano keramiskais pārklājums ir visiem pazīstamā vaska pēctecis, kas veic krāsas aizsargfunkciju. Keramiskais pārklājums veido izturīgu kristālisku slāni, kas aizsargā auto virsbūvi no apkārtējās vides iedarbības līdz pat diviem gadiem. Keramiskā pārklājuma uzklāšanu iesakām veikt divos slāņos, lai nodrošinātu izteiktāku rezultātu un ilglaicīgāku aizsardzību.


Sākot no EUR 100

Papildus keramikas kārta sākot no EUR 70


Keramiskais pārklājums lukturiem

Auto lukturi laika gaitā zaudē savu dzidrumu, kā rezultātā var tikt traucēta gaismas Priekšējie lukturi ir viena no auto detaļām, kas visvairāk cieš no ārējās vides ietekmes, kā rezultātā, plastmasā rodas skrāpējumi un uzsitumi no priekšā braucošo auto uzceltajiem akmeņiem. Ar pulēšanu pēc iespējas tiek atjaunots lukturu sākotnējais izskats, un pēc tam tiem tiek uzklāts keramiskais pārklājums. UV staru ietekmē, auto lukturi oksidējas – kļūst dzeltenīgi un zaudē dzidrumu. Keramiskais pārklājums lukturiem nodrošina UV aizsardzību, kas novērš oksidācijas procesu


Jebkura tipa transportlīdzeklim EUR 20


Keramiskais pārklājums diskiem

Auto disku ķīmiskai un funkcionālai aizsardzībai pret netīrumiem, iesakām uzklāt keramisko pārklājumu. Ne tikai sāls, bet arī asfaltbetona daļiņas, kā arī bremžu disku skaidiņas negatīvi ietekmē disku virsmu, kā rezultātā sākas oksidācijas process. Disku keramiskais pārklājums ne tikai aizsargās no UV staru negatīvās ietekmes, bet arī veiks hidrofobu funkciju – samazināsies netīrumu uzkrāšanās uz diskiem un disku tīrīšana kļūs daudz vieglāka un vienkāršāka.


Jebkura tipa transportlīdzeklim EUR 80


Nano pārklājums logiem

Laika gaitā ūdens veido nosēdumus uz automašīnas logiem. Tas uzskatāms gan par kosmētisku, gan funkcionālu defektu. Nano pārklājums uz logiem pilda hidrofobu funkciju – atgrūž netīrumus un ūdeni, tie vienkārši notek, neatstājot nosēdumus. Tieši nano pārklājuma hidrofobās īpašības ļauj uzlabot redzamību lietainā laikā.


Sākot no EUR 40


Vaskošana

Laika gaitā ūdens veido nosēdumus uz automašīnas logiem. Tas uzskatāms gan par kosmētisku, gan funkcionālu defektu. Nano pārklājums uz logiem pilda Vaskošana ir pieejamākā alternatīva auto virsbūves aizsardzībai – tas atgrūž ūdeni un netīrumus, kā arī uzlabo auto vizuālo stāvokli, piešķirot spīdumu. Vaskošanas rezultātā uz auto virsbūves tiek izveidota plāna vaska virskārta, kas aiztur netīrumus un neļauj tiem pietuvoties krāsas slānim.


Sākot no EUR 35