PAKALPOJUMI

Auto virsbūves pulēšana

Vai Tev ir apnicis redzēt uz sava auto hologrammas un skrāpējumus? Vai varbūt jaunais krāsojums neizskatās tik eleganti un svaigi kā vēlētos? Auto virsbūves pulēšana ir process, kura laikā ar dažāda raupjuma abrazīvajām pastām tiek panākts, ka auto virsbūve tiek atbrīvota no defektiem, hologrammām, skrāpējumiem un ūdens nogulsnēm.


Sākot no EUR 170


Keramiskā pārklājuma uzklāšana

Nano keramiskais pārklājums ir visiem pazīstamā vaska pēctecis, kas veic krāsas aizsargfunkciju. Keramiskais pārklājums veido izturīgu kristālisku slāni, kas aizsargā auto virsbūvi no apkārtējās vides iedarbības līdz pat diviem gadiem. Keramiskā pārklājuma uzklāšanu iesakām veikt divos slāņos, lai nodrošinātu izteiktāku rezultātu un ilglaicīgāku aizsardzību.


Sākot no EUR 100

Papildus keramikas kārta sākot no EUR 70


Lukturu pulēšana

Auto lukturi laika gaitā zaudē savu dzidrumu, kā rezultātā var tikt traucēta gaismas caurlaidība, kas, savukārt, ietekmē satiksmes drošību. Mēs piedāvājam ātri un kvalitatīvi novērst auto lukturu nolietojuma pazīmes, kas varētu būt īpaši svarīgi, sagatavojot automašīnu tehniskajai apskaite. Auto lukturu izskats būtiski uzlabo auto koptēlu ar minimāliem ieguldījumiem.


Jebkura tipa transportlīdzeklim EUR 40


Keramiskais pārklājums lukturiem

Priekšējie lukturi ir viena no auto detaļām, kas visvairāk cieš no ārējās vides ietekmes, kā rezultātā, plastmasā rodas skrāpējumi un uzsitumi no priekšā braucošo auto uzceltajiem akmeņiem. Ar pulēšanu pēc iespējas tiek atjaunots lukturu sākotnējais izskats, un pēc tam tiem tiek uzklāts keramiskais pārklājums. UV staru ietekmē, auto lukturi oksidējas – kļūst dzeltenīgi un zaudē dzidrumu. Keramiskais pārklājums lukturiem nodrošina UV aizsardzību, kas novērš oksidācijas procesu.


Jebkura tipa transportlīdzeklim EUR 20

WV Passat B8 pēc lukturu pulēšanas un keramiskā pārklājuma uzklāšanas

Salona ķīmiskā tīrīšana

Ar ikdienas automašīnas salona kopšanu nepietiek, lai tiktu vaļā no traipiem un smakām, kas uzkrājušies laika gaitā. Salona ķīmiskā tīrīšana ir lielisks veids kā tikt vaļā no grūti iztīrāmiem traipiem vai vienkārši atsvaidzināt salona izskatu. Mūsu rīcībā ir speciālas ierīces, kas ļauj piekļūt grūti aizsniedzamām vietām. Mēs izmantojam tikai labi pārbaudītus salona tīrīšanas līdzekļus, lai sniegtu Jums labāko pakalpojuma kvalitāti.


Sākot no EUR 90


Salona sausā tīrīšana

Salona izskata acīmredzamus uzlabojumus var panākt ar salona sauso tīrīšanu. Tas ir ātrs un vienkāršs veids kā iztīrīt sakrājušos gružus starpsēdekļu spraugās un ar speciālu virsmaktīvo līdzekļu palīdzību attīrīt salona virsmas no putekļiem.


Sākot no EUR 20


Salona keramika

Salona apstrāde ar speciālu salona keramisko pārklājumu nodrošinās salona izskata atjaunošanu, kā arī veidos ūdens aizsardzību. Ar salona keramisko pārklājumu vairāk neuztraucies, ka nevari paspēt saslaucīt izlijušo kafiju vai ūdeni no auto sēdekļa vai drošības jostas, jo tas jau ir paspējis iesūkties. Salona keramiskais pārklājums veiks arī nolietojuma aizsardzību.


Sākot no EUR 90


Keramiskais pārklājums diskiem

Auto disku ķīmiskai un funkcionālai aizsardzībai pret netīrumiem, iesakām uzklāt keramisko pārklājumu. Ne tikai sāls, bet arī asflatbetona daļiņas, kā arī bremžu disku skaidiņas negatīvi ietekmē disku virsmu, kā rezultātā sākas oksidācijas process. Disku keramiskais pārklājums ne tikai aizsargās no UV staru negatīvās ietekmes, bet arī veiks hidrofobu funkciju – samazināsies netīrumu uzkrāšanās uz diskiem un disku tīrīšana kļūs daudz vieglāka un vienkāršāka.


Jebkura tipa transportlīdzeklim EUR 80


Nano pārklājums logiem

Laika gaitā ūdens veido nosēdumus uz automašīnas logiem. Tas uzskatāms gan par kosmētisku, gan funkcionālu defektu. Nano pārklājums uz logiem pilda hidrofobu funkciju – atgrūž netīrumus un ūdeni, tie vienkārši notek, neatstājot nosēdumus. Tieši nano pārklājuma hidrofobās īpašības ļauj uzlabot redzamību lietainā laikā.


Sākot no EUR 40


Vaskošana

Vaskošana ir pieejamākā alternatīva auto virsbūves aizsardzībai – tas atgrūž ūdeni un netīrumus, kā arī uzlabo auto vizuālo stāvokli, piešķirot spīdumu. Vaskošanas rezultātā uz auto virsbūves tiek izveidota plāna vaska virskārta, kas aiztur netīrumus un neļauj tiem pietuvoties krāsas slānim.


Sākot no EUR 35


Lokālu švīku pulēšana

Vai kāds veikala autostāvvietā nobrauca gar Tavu auto ar iepirkumu ratiņiem un noskrāpēja Tava auto durvis? Varbūt, neveiksmīgi parkojoties, noskrāpēji sava auto sānu? Mūsdienīgas švīku likvidēšanas metodes ļauj novērst šāda tipa bojājumus virsbūvē. Protams, ka ir skrāpējumi, kuriem pulēšana vairs nelīdzēs un būs jāķeras pie virsbūves krāsošanas. Mūsu speciālisti atbildīgi un godīgi informēs par sagaidāmo švīku likvidācijas procesa rezultātu tieši Tava auto konkrētajā gadījumā un varēsi izlemt, vai rezultāts ir Tev pieņemams.


Sākot no EUR 15


Spodrināšana

Vai vēlies uzlabot sava auto vizuālo stāvokli? Spodrināšanas procesā tiek izpulētas hologrammas un viegli skrāpējumi, kā rezultātā auto virsbūvei tiek piešķirts atjaunojošs spīdums. Ja vēlies atbrīvoties arī no dziļākiem skrāpējumiem auto virsbūvē, tad iesakām izvēlēties auto virsbūves pulēšanu.


Sākot no EUR 70


Bituma noņemšana

Vasara ir ceļu remontu laiks, un bituma (melnais piķis, ko izmanto ceļu būvē, un ar ko lāpa bedres) uzkrāšanās uz auto virsbūves ir neizbēgama. Ar īpašiem auto virsbūvi saudzējošiem līdzekļiem mūsu speciālisti veiks pilnu virsbūves tīrīšanu no bituma melnajiem punktiem. Pirms izvēlies mēģināt noņemt bitumu pašrocīgi mājas apstākļos, atceries, ka nepareiza līdzekļu lietošana vai noņemšanas tehnika var radīt neatgriezeniskus bojājumus auto virsbūvē.


Sākot no EUR 45